Nouzový stav říjen 2020

Opět máme vyhlášen nouzový stav na 14 dní. Provozu se to příliš nedotkne. O případných změnách jste byli informováni prostřednictvím emailu.

Pravidla, která musíme dodržovat, zde máme shrnutí:
 
👉 Bohužel opět musíme uzavřít šatny a omezit pohyb osob ve společných prostorech. Chápeme, že počasí nám v tomto ohledu moc nepřeje, ale prosíme o Vaši pomoc a spolupráci.
 
👉 Opět prosíme, abyste na hodiny a tréninky přicházeli těsně před jejich začátkem a sály opouštěli bezprostředně po jejich skončení. Čekání na chodbách eliminujte na minimum.
 
👉 Prosíme, noste si na hodiny a tréninky vlastní podložku. Nemáte-li podložku, noste si ručník, který položíte na naši podložku. Ručníky jsou k zapůjčení za poplatek 10,- na recepci.
 
👉 Hodiny a tréninky , kde je obsazenost do 10 účastníků, běží dále bez větších změn.
 
👉 Hodiny a tréninky, kde je účast vyšší, budeme ohledně organizačních změn kontaktovat samostatně.
 
👉 Prosíme, snažte se o dodržování osobního prostoru a nošení roušek. Ty odkládejte až na sále a při odchodu ze sálu je mějte opět nasazené.
 
👉 Hodiny a tréninky budou končit o cca 5-10 minut dříve, abychom zajistili hladký průběh při střídání se v sálech a zamezili shlukování se ve vnitřních prostorech.
 
👉 Pokud se někoho dotkne zrušení hodiny nebo tréninku z naší strany v rámci nucených organizačních změn, samozřejmě Vám peníze vrátíme do kreditu.
 
Děkujeme vám za spolupráci a dodržování pravidel